Kancelaria Radców Prawnych ADMS świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Nasz zespół kwalifikowanych radców prawnych oraz prawników zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

W naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy interes Klienta. Dzięki wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu zdobytym w trakcie wieloletniej praktyki, gwarantujemy naszym Klientom znalezienie dla nich najlepszych rozwiązań prawnych oraz optymalizację ich interesów.

Przy rozwiązywaniu skomplikowanych i złożonych problemów prawnych charakteryzuje nas elastyczność i nieszablonowe podejście.

Z uwagi na ciągłe zmiany w prawie, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, aby cały czas pozostawać na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zmianami. O naszych umiejętnościach niech świadczą nasze wyniki – wielu zadowolonych Klientów i wiele wygranych spraw.

Polecamy Się !

Radca prawny Dominik Armański

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. W 2011 zdał egzamin zawodowy i uzyskał tytuł radcy prawnego.

Jako członek organów spółek prawa handlowego oraz prokurent, uzyskał doświadczenie oraz praktyczną wiedzę, z jakimi problemami stykają się przedsiębiorcy. Praktyka ta pozwala mu na możliwie najbardziej praktyczne podejście do kwestii obsługi prawnej przedsiębiorcy. Mecenas posiada również uprawnienie do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Nabycie uprawnienia potwierdza wpis na listę prowadzoną przez Ministra d.s. Gospodarki.

Posiada praktyczną znajomość problematyki związanej z realizacją procesów inwestycyjnych, budowlanych, tworzeniem i funkcjonowaniem spółek prawa handlowego, podatkami i wiele innych.

W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się m.in. w obsłudze prawnej przedsiębiorstw i osób fizycznych w zakresie prawa gospodarczego, handlowego oraz budowlanego. Ponadto zajmuje się również prawem administracyjnym, prowadzeniem negocjacji oraz postępowań egzekucyjnych, a także podatkami.

Radca prawny Sobiesław Mazurski

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. Zainteresowania zawodowe koncentrują się głównie wokół prawa gospodarczego i relacji pomiędzy przedsiębiorcami. Pracę magisterską napisał o ochronie konkurencji na rynku europejskim. Aplikację radcowską odbył i ukończył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Designed by REAKTIA Wszelkie prawa zastrzeżone. Jan Kobiałka - projektowanie stron internetowych Wrocław